LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Faza poo grupowa, duży i mały finał.

Go down 
+3
Megatron
Omega
Kozi
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePią Sty 16, 2009 9:42 am

Faza poo grupowa, duży i mały finał. 2w4cl05

Z powodów nie rozegrania wszystkich walk obecnie w rozgrywkach ważna jest tabela zamieszczona niżej.


NickPunktyWalki przegrane Walki wygraneBilans
yBanan 05 1 -4
Megatron3 1 2 +1
Omega 33 0 +3


Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Wto Sty 27, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Omega




Liczba postów : 18
Registration date : 31/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePią Sty 16, 2009 12:37 pm

Omega 4 ; 3 p0wned
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeSob Sty 17, 2009 1:02 pm

Mgn v Csr 4:3
Louisy szajs ;x

ggs thx =*
Powrót do góry Go down
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 3:52 am

ehh

ybnn 5 : 2 sbagers

POKONALEM POGROMCE WALSEMORA :>>>>>>>> !
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 4:22 am

No rozgrywacie to w zastraszającym tempie ! Jescze tylko PODLY z Arvishem i jedziem next fazę Very Happy
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
sbagers




Liczba postów : 31
Registration date : 01/01/2009

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 9:44 am

Ale ze mnie ułom. Dwa razy w walce z ybnn zabiłem sam siebie robiąc przy pudle wichurę ;/ Nie lubię freeza.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 11:33 am

Sbagers dla mnie jesteś nowym odkryciem w tym turnieju !

Cieszy mnie to że nowi też tak cenią nowe turnieje i się starają Wink
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 18, 2009 1:21 pm

no wiesz, sbagers mial ciężką grupe z vCLem IH i ET ; > wyjsc z takiej grupy jako nowicjusz to nie byle jaki wyczyn : >
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 5:59 am

Przypominam, że na rozegranie fazy po grupowej została 1 godzina.


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Nie Sty 25, 2009 6:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 6:04 am

Śledzimy do godziny 15:00 wyniki, późniejszych postów z wynikiem nie uwzględniam. Nawet jeśli będzie 15:01 godzina wysłania posta.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Omega




Liczba postów : 18
Registration date : 31/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 6:10 am

50 min
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 6:53 am

Jeszcze 7minut.
Kozi, co mam zrobić z tabelą jak będzie 1 v 1 v 1? xD

Edit:
Koniec, 15:01, Kozi, dodam Pdl i Arvisha na BL.


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Nie Sty 25, 2009 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 8:54 am

W związku z tym że dwaj nie odpowiedzialni gracze nie rozegrali swoich pojedynków na czas, chociaż mieli go dużo system walki o podium został zmieniony na walki każdy z każdym.

Gracze biorący udział w dalszej rozgrywce to :

yBanan
Megatron
Omega

Czas do rozegrania walk 31.01. Walczycie po 3 walki z każdym z przeciwników. O tym kto stanie na najwyższym podium zaważy : liczba wygranych, bilans, walka między dwoma danymi graczami. W takiej kolejności zadecyduje o tym kto wygra LF2cup.
NickPunktyWalki przegrane Walki wygraneBilans
yBanan 05 1 -4
Megatron3 1 2 +1
Omega 33 0 +3


Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Wto Sty 27, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 10:00 am

Mgn v ybnn 2:1
ggs thx
puls 300
Powrót do góry Go down
robie_MIAZGE




Liczba postów : 10
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 4:29 pm

oryginalny sposob zalatwiania konkurencji nie powiem .. : )) prosilem pisalem mniejsza

siemano poczwiczcie ;*
Powrót do góry Go down
Omega




Liczba postów : 18
Registration date : 31/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 5:28 am

No to ładna miazgę zrobiłeś pdl
Powrót do góry Go down
robie_MIAZGE




Liczba postów : 10
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 6:56 am

Omega racja skoro usuwa mnie sie regulaminowo a inni placza ze ledwo runde urrywaja to jestem zadowolony Smile pozdro dla CIebie musisz poczwiczyc ;**
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 2:42 pm

Pdl oryginalny sposób na graczy którzy NIE rozgrywają walk w terminie Wink

next jakieś doczepki ban na IP
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
robie_MIAZGE




Liczba postów : 10
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 4:52 pm

sam widziales ze chcialem a nie mialem jak, pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeWto Sty 27, 2009 4:31 am

Jeżeli Arvish nie odpowiadał, to trzeba było tutaj napisać :/ Przykro nam, ale niestety tego nie zrobiłeś, a na pewno zareagowalibyśmy inaczej.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeWto Sty 27, 2009 10:11 am

Pisząc wszędzie że będzie miazga nie rozwiążesz tej sprawy trza było zgłosić co jest nie tak, jedynie co pisałeś mi że mam przysłać Arvisha jak miałem to zrobić ? : > trza było napisać mp : "arvish nie odpowiada nie moge rozegrać swoich walk" w sumie co Cie Pdl będę uczył.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Omega




Liczba postów : 18
Registration date : 31/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeWto Sty 27, 2009 12:40 pm

Omega 3 ; 0 yBanan
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeWto Sty 27, 2009 4:04 pm

gratz, wynik zapisany ;]
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeSro Sty 28, 2009 3:11 am

Boję się ;< Teraz nie mam szans, bo Omega miał lepszy wynik z ybnn, a ja z nim miałem takiego stresa, że myślałem, że mi serce wyskoczy z piersi. Jestem stracony.
Powrót do góry Go down
Omega




Liczba postów : 18
Registration date : 31/12/2008

Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitimeSro Sty 28, 2009 6:31 am

Wątpie mega żebym z tobą wygrał
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Faza poo grupowa, duży i mały finał. Empty
PisanieTemat: Re: Faza poo grupowa, duży i mały finał.   Faza poo grupowa, duży i mały finał. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Faza poo grupowa, duży i mały finał.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Faza po grupowa
» Faza grupowa : Grupa A
» Faza grupowa : Grupa B
» Faza grupowa : Grupa C
» Faza grupowa : Grupa D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #1-
Skocz do: