LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Faza po grupowa

Go down 
+3
Megatron
ybnn
Kozi
7 posters
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Lut 22, 2009 12:24 pm

Roxi vs 2fast 0:1

Lebron vs Megatron 1:0 *

yBanan vs Pendzik 1:0

Caesar vs Kozi 1:0



* - awans LEbrona z powodu utrudnień technicznych Megatrona, usprawiedliwionych i nie karanych wpisem do BL.


Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Nie Mar 01, 2009 9:42 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Lut 22, 2009 1:30 pm

ja 1 vs pendzikruk 0 kozi msg me na priv



czampion himself http://nasza-klasa.pl/profile/11689652/gallery/2
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Lut 22, 2009 1:46 pm

Megatron vs Lebron 1:0
ggs thx

Musicie nam przebaczyć, bo repków nie ma, ani screena, ponieważ Romuald się wkurzył i wyłączył cały komputer naciskając na przycisk przedłużacza xD

BTW: Graliśmy u mnie na kompie.
Powrót do góry Go down
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 02/02/2009

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Lut 22, 2009 3:02 pm

Cytat :
BTW: Graliśmy u mnie na kompie.

Jakim cudem graliście na jednym kompie , jak na jednym kompie można grać max 4 postaciami , a w tym turnieju każda osoba musi grać po 3 postaciami , nie mniej nie więcej, a 3*2=6 z 4 możliwych miejsc. Hm?
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimePon Lut 23, 2009 2:24 am

Pul słuszna uwaga Very Happy Chyba zostaniesz zatrudniony jako portalowy kalkulator ^.^

Mega więc albo wyjaśnisz jak to zrobiliście albo będę prosił o powtórkę walki.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Pendzik




Liczba postów : 32
Skąd : Goleniów
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimePon Lut 23, 2009 3:47 am

Kozi co do wyniku chce z Tobą porozmawiać na gadu

@ybnn
Szmata.
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimePon Lut 23, 2009 5:23 am

@Kozi, Pul
Graliśmy trochę z innymi zasadami, bo 2 vs 2, a potem 1 vs 1. Jak wolicie, rozegramy jeszcze raz z repkiem Razz

Graliśmy na takich zasadach, bo chcieliśmy to rozegrać jak najszybciej, po rozegranej klanówce SoR vs BF chcieliśmy od razu rozegrać do lf2cup, a że nie znaleźliśmy żadnego programiku zwiększającego liczbę graczy, zagraliśmy 2v2 i 1v1. Repek będzie 3v3.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimePon Lut 23, 2009 2:15 pm

NIe uznaję wyniku Megatronie, proszę rozegrać jeszcze raz walkę używając zasad LF2cup #2. Następne takie wykroczenie będzie karane.

Pendzik & yBanan uprzedzam, tu kultura także obowiązuje.


Walka yBanan z Pendzikiem została nie uznana.
Powód : złamanie regulaminu przez oby dwu graczy.
Rozwiązanie : Ponowne rozegranie walki.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimePon Lut 23, 2009 10:48 pm

nie gram z tym gownem drugi raz

kozi wybieraj, albo ja w ih, albo on w ih ?
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 3:55 am

Sprawy klanowe nie powinny być zaczynane na tym portalu. Uprzedzam was ostatni raz macie powtórzyć walkę. Jeśli yBanan odmówisz odpadniesz proste ;] Koniec z tego tematu.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 5:43 am

na jakiej podstawie mamy powtarzac ?

pierwszą postać zabil mi przy scianie, na perfa - było 3 vs 2 na wstepie

potem dostalem dyskiem ( rozumiem ze nad nim nie ma kontroli ) no ale dostalem 1 - potem ucieklem postacią do naroznika to pobiegl za nią i oddal 3 ciosy i dopiero odskoczył na koncu jak zostala mi jedna postac ( W STREFIE BEZPIECZENSTWA zanim zdazylem ogarnac sie i zmienic kontrolsy i nawet sie nią ruszyc juz leżałem ) ja za to trafilem go tylko raz kulką.. i dlatego mamy to powtarzac ?
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 7:00 am

Oby dwoje złamaliście regulamin, także atakowałeś postacie z MB ( miejsce bezpieczeństwa) więc zarządzam powtórzenia walki.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Caesar




Liczba postów : 43
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 7:52 am

Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeWto Lut 24, 2009 10:04 am

Potwierdzam
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 8:39 am

rozegralismy rewanz, wszystko wporzo tylko pendzik ma wonty bo

on byl w prawym dolnym rogu, i stal na samym dole mapy woodkiem, ja stalem po lewej stronie na dole johnem, on woodkiem mnw na srrodku i robilem kulki, on odskakiwal woodkiem i jego postacie z rogu obrywaly, czy to moja wina ?

1;0 dla mnie
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 1:01 pm

Jak już powiedzieliśmy, przypadkowe kulki mogą się zdarzyć. Po 2, jeśli ma się refleks, to można je poodbijać, więc nie ma co dłużej tego ciągnąć. yBanan wygrywa z Pendzikiem 1:0.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeSro Lut 25, 2009 2:07 pm

tak jak Mega napisał, jest do jedyny minus tego turnieju. No ale trzeba także myśleć o swoich postaciach i unikać tego typu sytuacji, starając się utrzymać w innej lini strzału od położenia swojego MB
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
2Fast




Liczba postów : 31
Registration date : 02/01/2009

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 6:37 am

2Fast 1:0 Roxi
Roxi da repka
Powrót do góry Go down
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 9:15 am

czyli done, dalej przechodze ja, Csr, 2Fast i Lebron ( bo mega ni ma jak grac )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Faza po grupowa Empty
PisanieTemat: Re: Faza po grupowa   Faza po grupowa I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Faza po grupowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Faza grupowa : Grupa A
» Faza grupowa : Grupa B
» Faza grupowa : Grupa C
» Faza grupowa : Grupa D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #2-
Skocz do: