LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Faza pierwsza

Go down 
+8
MinosTutor
Oko
XPT
shiryu
Lebron
Wandi
Van
Kozi
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 10:08 am

Jestem na kompie, właśnie napisałem do sbagersa i czekam na niego.
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 10:20 am

Napisałeś już po zamknięciu przeze mnie tematu - przykro mi bardzo.

Gracze Sbaggers, Megatron, Roxi, Pul zostaną umieszczeni na czarnej liście.

Oficjalnie zamykam fazę pierwszą BMT. Gratuluję wszystkim,. którzy nei dostali się na czarną listę.
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 10:41 am

Zagraliśmy 15minut temu:
Mgn 1:0 Sbagers

http://files.filefront.com/20090405+183147+Battlelfr/;13538293;/fileinfo.html

Tak bardzo chcesz mnie zgnoić? Chcesz, żebym ja robił to samo?

Tak BTW, ten turniej na LFE nazywał się BM Tournament, a nie BMT Tournament i miał całkowicie inne zasady, z resztą i tak jest usunięty, bo hrabia expit tak zażądał...

Edit:
Po zamknięciu tematu tak? ;>
To po jakiego napisałeś 20minut po zamknięciu, a nie od razu?
Żal.
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 11:02 am

Nie - po prostu podsumowanie zrobiłem PO ZAMKNIĘCIU TEMATU
czyli te wszystkie mkolorki i tak dalej. Gdybyś nie miał admina, to byś nie mógł pisać w tym temacie tak jak każdy inny normalny uczestnik. Zamykając temat nie pisałem posta, że zamykam temat bo chyba widaćm, że tamat zamknięty, jak jestm zamknięty, nie ? I nikt (oprócz administracji) nie może pisać w tym temacie. Nie podoba CI się moja decyzja ? Gówno mnei to obchodzi - zrobiłbym dokładnie tak samo w każdym innym przypadku, ale WYOBRAŹ SOBIE, ŻE Z TYCH GRACZY CO NIE ROZEGRALI WALKI W WYZNACZONYM TERMINIE TYLKO TY MIAŁEŚ MOŻLIWOŚĆ NAPISANIA POSTA PO ZAMKNIĘCIU TEMATU.

Gówno mnie obchodzi, czy myślisz, ze podjąłem decyzje obiektywnie, czy subiektywnie. Dałem Wam szansę pisząc posta. Etap zakończyłem zamyjkajac ten temat.Copś się nei podoba ? Nie dołaczaj więcej do BMT . . .


co do "a tak BTW" gdzie CI kurwa napisałem, ze masz usunąć ten turniej, hę? z BMT Tournament na BM Tournament zmieniłeś dopiero PO TYM jak napisałem posta w temacie z turniejem (którego później KadajNoir usunął).


Co do gnojenia - chcesz mnei gnoić ? Proszę bardzo - niezbyt specjalnie się tym przejmę, ale bronić Ci niczego nie mam zamiaru . . .
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 11:20 am

Dojdźmy do porozumienia; nie widziałem żadnego Twojego posta w temacie na LFE, tylko sam zmieniłem nazwę patrząc na to, że może być Ci przykro, później stwierdziłem, że może być Ci nadal przykro, dlatego skasowałem cały temat łącznie z siecią hamachi, już to mówiłem, ale powiem to jeszcze raz.
Przepraszam Sad


Jeszcze jedna mała sprawa, którą wątpię byś uznał.
Pisałem Vanowi smsa 2 kwietnia, że nie mam komputera, a to, że Van napisał go 3 już zależało tylko od niego, prosiłbym o zapytanie się go, choć wątpię byś w ogóle coś zrobił.
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 11:28 am

No popatrz popatrz - najpierw grozisz mi gnojeniem, a właściwie zgnojeniem, a następnie przepraszasz.
Mi nie było przykro - byłem zażenowany i poddenerwowany zaistniałą sytuacją. Brak możliwości przeczytania mojego posta zawdzięczasz wymienionemu przeze mnie w którymś z poprzednich postów moderatorowi z LFE.

Tak czy inaczej proszę o nie kontunuowanie rozmowy w tym temacie - w koncu po coś on jest zamknięty . . .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Faza pierwsza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Faza pierwsza
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Faza eliminacyjna
» Faza po grupowa
» Faza druga
» Faza trzecia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #3-
Skocz do: