LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 LF2 cup #3 = trzeci Battle Mode Tournament ^^

Go down 
AutorWiadomość
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

LF2 cup #3 = trzeci Battle Mode Tournament ^^ Empty
PisanieTemat: LF2 cup #3 = trzeci Battle Mode Tournament ^^   LF2 cup #3 = trzeci Battle Mode Tournament ^^ I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 11:41 am

To tak na wstępie się przedstawię bo pewnie nie wszyscy mnie znają.

Jestem XPT, aktualnie jestem w klanie Rain Soldiers, no i dorabiam na boku jako trener w szkółce mieszczącej się na LF2cup (czyli tutaj Razz ).

Turniej, który mam przyjemność prowadzić na tym serwisie jest zarówno trzecim turniejem na tym serwisie jak i trzecią edycją turnieju Battle Mode Tournament.


BerserK na oficjalnej stronie pierwszej edycji BMT napisał:

Witam wszystkich

Postanowiłem zorganizować ten turniej aby wyłonić najlepszego polskiego gracza w LF2. Przyznaje, że zasady odbiegają od tych, jakie stosuje się w walkach klanowych i zapewne wielu z was zastanawia się dlaczego zasady, które będą panować podczas turneiju, są takie, a nie inne. Powodów jest kilka. Jednym z nich jest urozmaicenie rozgrywki i sprawdzenie się w nowego rodzaju wyzwaniu.

Walki w trybie Battle Mode x3* są zdecydowanie dłuższe i nieda zakończyć sie pojedynku jednym dobrym combem

Wybór areny był oczywisty ma ona dużo zalet, m. in. w trybie battle mode x3 dużo trudniej jest kogoś zabić więc wyobraźcie sobie postać Johna w rękach osoby która reprezentuje strategie "biegaj po planszy i lecz się gdy przeciwnik został w tyle" w HK Coloseum takie coś neibędzie miało miejsca walka ma być uczciwą walką a nie zabawą w berka.

Dlaczego tylko jeden pojedynek? W tym trybie w zupełności wystarczy jedna walka by wyłonić zwycięzcę. Ma to też być sprawdzianem psychicznym dla graczy gdyż świadomość, że niema "drugiej szansy" ma zmotywować wszystkich do gry na szczytach swych umiejętności, po to by każda walka była wyzwaniem, w którym nie ma kompromisu Twisted Evil

Dlaczego jedna postać na cały turniej? Dobra przyznam sie bez bicia - chciałem, aby ten turniej jak najbardziej przypominał "Mistrzostwa Świata w Sztukach Walki" z DragonBall'a Wink Jeden bohater zaczyna i jeden kończy Wink (do tego arena też najbardziej zbliżona do tej z serialu DB Wink ). No a tryb Battle Mode x3 ma podwyższyć witalnosć naszych bohaterów. (...)

Życze wszystkim dobrej zabawy i powodzenia... BerserK Twisted Evil
_________________
* - Chodzi o tryb Battle Mode w walce jeden na jednego (bez "obstawy") z ustawionym parametrem "Defense" na "x3.0"

Życzę wszystkim dobrej zabawy ;]
Powrót do góry Go down
 
LF2 cup #3 = trzeci Battle Mode Tournament ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: