LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zero wytchnienia

Go down 
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Zero wytchnienia Empty
PisanieTemat: Zero wytchnienia   Zero wytchnienia I_icon_minitimeNie Lut 01, 2009 11:07 am

Tak tak, jakiś czas temu gratulowaliśmy wygranym pierwszej edycji turnieju a tu już następny projekt wchodzi w życie. Będzie to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na jaki można wpaść jeszcze w LF2. Jest to projekt, który miał być wprowadzony w życie jako pierwszy, z tym pomysłem wiążę największe nadzieje. Mam nadzieje że zostanie przyjęty głośnymi oklaskami i łamaniem klawiatur. Wszelkie info znajdziecie na forum w odpowiednim dziale. Zapisy zostały otwarte !! Życzę wszystkim powodzenia oraz miłej zabawy !!

Drugą sprawą jest to że portal jest w ciągłej rozbudowie jak na razie dodałem ścianę wygranych co pewno dla kilku osób będzie miłym aspektem na tym portalu. Następne rzeczy które zostaną niebawem to kącik kibica i bardzo oryginalne punkty w tym temacie oraz kilka niespodzianek.

Pozdrawiam i oczekujemy na dużą ilość zainteresowanych do kolejnego turnieju LF2cup !
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
 
Zero wytchnienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: