LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :(

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 02/02/2009

Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :( Empty
PisanieTemat: Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :(   Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :( I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:06 pm

Nick :Pul

Postać, którą będziesz grał :Woody

GG :11508532

Własne zdanie dotyczące turnieju : XPT , zjem Cie . Kozi , zakładasz się o mleko , że wygram? ;>
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :( Empty
PisanieTemat: Re: Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :(   Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :( I_icon_minitimeWto Mar 17, 2009 1:15 pm

pszyjenty
Powrót do góry Go down
 
Pul ( ale shit! Musi być od 10 do 255 znaków , nie wiem dlaczego , ale jest to strasznie głupie. Nie można tego zmienić? :(
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #3-
Skocz do: