LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 | Półfinał | Mały & Duży Finał |

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 9:59 am

Faza półfinału jest rozgrywana do 8.03.2009r. Walki zostały wylosowane w dość nietypowy sposób. Otóż zrobiłem sobie 4 skibki (pzdr Csr) i położyłem je na talerz pod każdą z nich znajdowała się karteczka z nickiem. Jadłem po kolei i wyszło na to że pierwsza walka zarazem pierwsze dwie skibki zjedzone prze zemnie ukrywały nick : Caesar oraz Lebron. a Druga para została automatycznie dopasowana yBanan oraz 2Fast.

Mały Finał : rozgrywany jest do dnia 15.03.2009r. grają w nim przegrani półfinałów, walczą o brązowy medal oraz 2 punkty dla swojego klanu.

Duży finał : rozgrywany jest również do dnia 15.03.2009r. grają w nim wygrani półfinałów, walczą o wygraną w turnieju oraz o 6 punktów dla swojego klanu.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 3:01 pm

jeśli ktoś znajdzie gdziekolwiek na forum, oficjalną informacje, ze finał można rozgrywać dopiero po upłynięciu terminu półfinału, bądź po wczesniejszym uporządkowaniu półfinału przez organizacje, niech mi da znać..
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 3:11 pm

Jeśli ktoś kupi mu dodatkową intelignecję proszę powiadomić mnie, czy gdzie kolwiek jakaś faza została wcześniej rozegrana przed zakończeniem poprzedzającej jej fazy ?

Według yBanana może on bawić się w organizację i rozegrać w ten sam wieczór walkę pół finałową i finałową bez żadnych problemów nie omawiając tego z organizacją turnieju.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 3:15 pm

sluchaj, zarzucasz mi że złamałem regulamin, bo nie przestrzegalem terminów walk.... a teraz pokaz mi gdzie do kurwy twojej nendzy jest w regulaminie napisane, ze finał można rozgrywać dopiero jak kozi bedzie mial taki kaprys ?


EDIT

kozi napisał : " Dopuki organizacja nie potwierdzi skrócenia terminu i ruszenia z następną rundą walka Dużego finału nie zostaje uznana. "

szkoda tylko że to napisales po tym, jak wytknalem Ci brak takiego czegos i po 340198 godzinnej kłotni i niemocy udowodnienia mi swoich racji, poprzez dokladnie zacytowanie regulaminu. Wybacz, ale nie umiem czytać w Twoich myślach, nastepnym razem pomysl 2 razy i napisz to za nim zacznie sie półfinał, lub poprostu zrób półfinał i finały w osobnych tematach.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 3:29 pm

Pół finał kończy się dnia 8.03 bierzącego roku tak ?

Finał ma to do siebie że jest PO półfinale, tak ?

Półfinał oficjalnie kończy się 8.03 więc po tym terminie jest finał tak ?


proste i jasne ;]
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimeNie Mar 01, 2009 3:42 pm

półfinał skonczył się dziś, 8.03 jest to ostateczny termin
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 2:28 pm

pół finał konczy się z dniem 8.03. Pół finał > DO < 8.03 ;] nie wcześnie nie później. Chyba że postanowie zakończyć fazę wcześniej, tyle.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitimePon Mar 02, 2009 2:57 pm

my zjebalismy bo nie pomyslelismy o tym
Ty zjebales bo nie napisales dokladnie ocb
tyle
Powrót do góry Go down
Sponsored content





| Półfinał | Mały & Duży Finał | Empty
PisanieTemat: Re: | Półfinał | Mały & Duży Finał |   | Półfinał | Mały & Duży Finał | I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
| Półfinał | Mały & Duży Finał |
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #2-
Skocz do: