LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Victoria !

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Victoria ! Empty
PisanieTemat: Victoria !   Victoria ! I_icon_minitimeSro Sty 28, 2009 3:02 pm

Tak wielka Victoria ! Mogę tak powiedzieć nie tylko o tym że nasz turniej się zakończył i wyłoniliśmy pierwszego zwycięzce turnieju ależ także dlatego że turniej odbył się bez większych problemów i myślę że organizacja nie zawiodła. Przejdźmy do tego co was najbardziej interesuje !

Otóż Omega wygrał finałowe pojedynki i może dopisać do swoich osiągnięć sukces który przyniósł jego klanowi kilka punktów do rankingu klanów. Sam zawodnik wygrywając turniej pokazał że nie zawsze na tego którego się stawia odnosi 100 % sukcesy. Na drugim miejscu uplasował się Megatron z tego samego klanu co wygrany, ostatnie miejsce na podium zdobył yBanan który także zdobył kilka punktów dla swojego klanu.

Teraz z innej beczki, chciałbym podziękować szczególnie Megatronowi który stał się wzorowym pomocnikiem i myślę że współpraca z nim dopiero sie będzie rozkręcać. Chciałbym także podziękować innym graczom którzy przyczynili się do reklamy portalu, z każdym dniem przybywa tu coraz więcej zainteresowanych i myślę że następne turnieje przyciągną większą liczbę zainteresowanych.

Już niedługo na portalu pojawi się kilka nowości, mogę powiedzieć że będzie to między innymi kącik kibica czy galeria sław na której pewne miejsce mają już nasi finaliści. Na portalu niedługo znajdzie się też ogólne podsumowanie turnieju, wyróżnieni gracze którzy zabłysnęli w danej kategorii.

Teraz mówię wam do zobaczenia, już w krotce, niedługo następna fala emocji i jeszcze bardziej oryginalne łamanie głowy przy LF2 którego "znacie" już na pamięć.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Victoria ! Empty
PisanieTemat: Re: Victoria !   Victoria ! I_icon_minitimeCzw Sty 29, 2009 6:07 am

Gz newsa KoOzi !
Powrót do góry Go down
 
Victoria !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: