LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Najdłuższy CUP oraz zapowiedź

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Najdłuższy CUP oraz zapowiedź Empty
PisanieTemat: Najdłuższy CUP oraz zapowiedź   Najdłuższy CUP oraz zapowiedź I_icon_minitimeNie Paź 25, 2009 2:44 pm

BILANS CORD'A : 6 pkt. Bilans małych pkt : [6-1]

BILANS DARK'A : 6 pkt.Bilans małych pkt : [6-1]

BILANS DEIV'A : 6 pkt. Bilans małych pkt : [6-2]

BILANS WORM'A : 0 pkt. Bilans małych pkt : [1-3]

BILANS CEASAR'A : 0 pkt. Bilans małych pkt : [0-3]

BILANS LIUKAS'a : 0pkt. Bilans małych pkt : [2-3]


Tak wyglądał bilans finalistów, którzy dotarli tak daleko nie tylko dzięki wynika ale także przez olewanie rozgrywek przez resztę graczy. Z tego powodu jestem bardzo niezadowolony, niedługo zaktualizuję BL oraz dodam na portal pewne nowości, wszystkich proszę uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać wzmianek na innych forach o nowościach pod patronatem mojego kopytka.

Dodam również że przewiduję następny CUP w przeciągu kilku dni, ten CUP będzie nosił nazwę SDK, a dokładnych szczegółów dowiecie się już wkrótce . . .


Przy okazji dodam informację, że już wkrótce wszyscy będą mogli tworzyć ten portal, wszystkich zainteresowanych nowym pomysłem proszę o kontakt ze mną, lub z yBananem który przekieruje Was moi drodzy użytkownicy pod właściwy adres ;]
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Dark




Liczba postów : 64
Registration date : 31/12/2008

Najdłuższy CUP oraz zapowiedź Empty
PisanieTemat: Re: Najdłuższy CUP oraz zapowiedź   Najdłuższy CUP oraz zapowiedź I_icon_minitimeNie Paź 25, 2009 3:13 pm

też jestem zawiedziony trochę poziomem Cupu bo nie spodziewał bym się że uda się dzielić 1 miejsce z Cordem Very Happy thx .. co do NEXT CUP to ja już trochę wiem ale nic nie zdradzę ale pomysł jest przedni ;]
Powrót do góry Go down
 
Najdłuższy CUP oraz zapowiedź
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: