IndeksPortal LF2cupFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Zmiany

Go down 
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin

Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

PisanieTemat: Zmiany   Nie Sie 30, 2009 5:07 pm

Otóż jak każde zwierze także nasz portal musiał dostać małej zmiany za osłonną nocy, pracowałem i została zmieniona troszkę szata graficzna portalu, lepsze efekty widać na forum, oraz zostało wam ułatwiony szybszy dostęp do poszczególnych tematów na forum poprzez zmienienie ułożenia kategorii ;]

Myślę, że spodoba wam się a i tak mam nadzieję że niektórym pasować nie będzie bo nic nie jest idealne w końcu !

Z spraw technicznych chciałbym poinformować wszystkich, że nasza szkółka dostała zastrzyku i to nie byle jakiego a poczwórnego ;] Wszyscy trenerzy mogą ochłonąć pomoc nadeszła i to w osobach graczy którzy są doświadczonymi graczami oraz potrafią trenować wszystkich młodych początkujących gracz. Serdecznie chciałbym przywitać Dark'a, Walsemor'a, Mori'ego oraz 2FAST'a! Trójka muszkieterów poprawni jakoś trenowania w naszej szkółce przy czym jeszcze bardziej zachęcam młodych graczy do wykorzystania sytuacji !

Korzystając z sytuacji chciałbym wszystkich zaciekawić że są plany by LF2CUP wzrosło i to znacznie ;] prace rozpoczną się już w wrześniu, pozostaje wyczekiwać i przy okazji śledzić poczynania wszystkich grających w LF2cup#5 !

Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Wto Wrz 01, 2009 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Krencik

Liczba postów : 2
Registration date : 31/08/2009

PisanieTemat: Re: Zmiany   Pon Sie 31, 2009 12:10 am

No i git. Teraz to ładniej wygląda.

Jeszcze zmień czcionkę w postach na białą (taką, którą użyłem w tym poście) oraz powiększ jej rozmiar na forum do 12 (w działach, nazwach tematów, NICKACH i przede wszystkim postach), bo ta 10 troszeczkę za mała.

Ostatnia rzecz to ta belka na górze:
Home - Forum
Portal - Portal
FAQ - FAQ
Search - Szukaj
Member - Użytkownicy/Userzy
Groups - Grupy
Profile - Profil
PM - PW
Log out - Wyloguj

Czyli spolszcz nazwy! Plus zamiast napisu Home daj Forum. Jak mamy pomagać polskiemu LF2 to nie bójmy się naszego języka.

Pozdrawiam

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kozi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiany   Pon Sie 31, 2009 2:16 am

Co do czcionki i koloru tak już zostanie Krencik ;]

Co do Tabelki musiałbym znaleźć chętnego grafika a co wątpię by jakiś się znalazł ;/
Powrót do góry Go down
Krencik

Liczba postów : 2
Registration date : 31/08/2009

PisanieTemat: Re: Zmiany   Pon Sie 31, 2009 3:18 am

Szkoda, dla mnie jest po prostu za ciemna. Do czarnego koloru najlepiej IMO pasuje biała. Rozmiar także większy by się przydał.

Ta wygląda lepiej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
BleeQ

Liczba postów : 40
Registration date : 03/02/2009

PisanieTemat: Re: Zmiany   Pon Sie 31, 2009 3:49 am

Ja bym na tym portalu zmienił kolor z czarnego na coś jaśniejszego. W końcu szkółka powinna być wesoła i kolorowa. A tu jest szaro i buro. Jakby to była piekielna szkółka lf2.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kozi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiany   Pon Sie 31, 2009 1:39 pm

Jest piekielna bo jest moja Very Happy a jak wiadomo nie lubię chrześcijaństwa Razz

zobaczę co na to inne osoby i pomyślę ;]
Powrót do góry Go down
Johny

Liczba postów : 6
Registration date : 14/03/2009

PisanieTemat: Re: Zmiany   Wto Wrz 01, 2009 5:18 am

Ej Kozi jeśli wybrałeś sobie domenę forum darkbb, co oznacza dark bye bye (mój wymysł xd). To powinieneś zmienić na jakieś jaśniejsze. Nie no joke wszystko jest ok. Najważniejszy jest skill trenerów i jakość turnieju, fanty najmniej się liczą Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kozi
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiany   Wto Wrz 01, 2009 1:33 pm

Ale oko pierwsze widzi, potem czyta potem dopiero mózg myśli Wink
Powrót do góry Go down
danken

Liczba postów : 23
Registration date : 21/03/2009

PisanieTemat: Re: Zmiany   Sob Wrz 05, 2009 12:27 pm

Jak dla mnie ogólny wygląd strony jest jak najbardziej trafnie zastosowany. Nie wiem jak komuś szkoła może się kojarzyć z czymś jasnym i wesołym, a taki kolor wzbudza respekt do trenerów i do założyciela portalu Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zmiany   

Powrót do góry Go down

Zmiany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1