LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ogólne info dotyczące turnieju

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitimeWto Kwi 21, 2009 1:29 pm

LF2cup #4 będzie turniejem, który z dotychczasowych eventów będzie najbardziej rozbudowany. Przedstawiam wam ogólne informacje dotyczące tego turnieju :


I Faza turnieju - Faza grupowa

* Gracze zapisują się do maksymalnie trzech grup w turnieju.
* Faza grupowa jest podzielona na 10 różnych grup.
* W każdej grupie rozgrywa się walki inną postacią.
* Z każdej grupy, wychodzi tylko jedna osoba, gramy w grupie każdy z każdym. Wygrana +3 pkt, przegrana 0pkt.
* Gramy po 5 walk w fazie grupowej, 5 walk w fazie po grupowej, 5 walki w fazach finałowych
* W przypadku takiej samej ilości dużych punktów o awansie decydują małe punkty.
* Przy zapisie gracz, informuje nas o skali grupy dla niego.
* Skala grupy jest to informacja dla organizacji, która grupa dla gracza jest najważniejsza, która mniej ważna i która z wybranych grup jest dla gracza najmniej ważna.
* Gdy gracz wygra w każdej z grup, awansuje do dalszych rozgrywek tylko i wyłącznie z grupy najważniejszej, w pozostałych grupach awansują gracze zajmują miejsce drugie, trzecie i tak dalej aż do rozwiązania problemu "podwójnego awansu".
* Gdy gracz w grupie o skali numer 1 czyli najważniejszej zajmie nie promowane miejsce, lecz w grupie skali 2 czyli mniej ważnej zwycięży przechodzi on do dalszych rozgrywek dzięki zwycięstwu w tej grupie.
* W tej edycji umożliwiamy rozgrywanie walk postaciami Rudolf oraz Henry.


II faza turnieju - Faza ligowa

* Gracze którzy awansują z fazy grupowej grają w tej fazie tylko postacią którą grali w zwycięskiej grupie.
* Gramy systemem każdy z każdym.
* Gramy po 5 walk.
* Na ogólne zwycięstwo liczyć się będą duże punkty. Zwycięstwo 3 pkt, przegrana 0 pkt. W przypadku takiej samej ilości dużych punktów, liczyć się będą małe punkty.


Grupa A - Davis
Grupa B - Woody
Grupa C - Dennis
Grupa D - Freeze
Grupa E - Firen
Grupa F - Louis
Grupa G - Rudolf
Grupa H - Henry
Grupa I - John
Grupa J - Deep


Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Pią Maj 22, 2009 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Re: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitimeSro Kwi 22, 2009 1:54 am

Informowałeś mnie o jkaiś swoim pomyśl który jest zliżony do tego ? Gdyby tak było to z takim turniejem bym nawet nie ruszył.
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
sbagers




Liczba postów : 31
Registration date : 01/01/2009

Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Re: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitimePią Maj 01, 2009 7:31 am

Jestem w 4 grupach zamiast 3. Jestem w J, B, E i F, a w F nie powinienem byc bo Louisa nie wybierałem.



Poprawione.
Powrót do góry Go down
Fobia




Liczba postów : 9
Registration date : 16/03/2009

Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Re: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitimeWto Maj 05, 2009 4:08 am

Nie mam mnie w grupie E (firen) a powinienem tam byc w 3 skali... Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
ybnn




Liczba postów : 345
Registration date : 30/12/2008

Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Re: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitimeSro Maj 06, 2009 5:12 am

Wybaczcie za pomylki, juz wszystko naprawione
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogólne info dotyczące turnieju Empty
PisanieTemat: Re: Ogólne info dotyczące turnieju   Ogólne info dotyczące turnieju I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ogólne info dotyczące turnieju
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #4-
Skocz do: